Ege Haberleri

EGE

  Balonun geliri engellilere

  Yaşar ANTER, (DHA)
  30 Ekim 2011 - 00:00Son Güncelleme : 29 Ekim 2011 - 21:50

  Bodrum Sağlık Vakfı, Bodrum Skal Kulübü, Bodrum Rotary Kulübü ve Yeniyüzyıl Mousleoum Lions Kulubü, engellilere destek olmak amacıyla Azka Otel’de “Cumhuriyet Balosu” düzenleedi.

  Bodrum Sağlık Vakfı bünyesinde eğitim gören 145 engellinin eğitim araç ve gereçlerinin alımına destek olmak amacıyla düzenlenen geceye Bodrum Skal Kulübü Başkanı Bora Güler, Oasis Botim Yönetim Kurulu Başkanı Mazhar Vardar, Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı ve Cumhuriyet Balosu Komitesi Sözcüsü Ahmet Biçer, Yeniyüzyıl Mousleoum Lions Kulübü Başkanı Onur Güzel, AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Algül, CHP İlçe Başkanı Durmuş Ali Öztürk, sanatçı Şevket Altuğ, eşi Jale Altuğ, Deniz Ticaret Odası Başkanı Gündüz Nalbantoğlu ve davetliler katıldı.

  Cumhuriyetin kuruluşunun 88’inci yılının coşkuyla kutlandığı gecede ücretsiz konser veren Zerrin Özer, nostalji de yaşattı. Yaptığı esprilerle de geceye renk katan Özer sigaraya erken yıllarda başladığı için sesinin kalın olduğunu belirterek, “Telefon ettiğim bazı kişiler sesimi duyunca ‘Buyurun beyefendi’ diyor. Hiç bozuntuya vermeyip konuşmaya devam ediyorum. Sesimin horoz gibi olduğunu biliyorum. Ama bu yaştan sonra yapacak bir şey yok. Siz de ben de katlanacağız” dedi. Özer bir hayranının kendisine hediye ettiği ve üzerinde Atatürk’ün resminin bulunduğu kravata sarılarak ve öperek ‘Unutamadım seni’ isimli şarkısını söyledi. Konserini 10’ncu  Yıl Marşı ile bitiren Özer’e, salondaki ellerindeki Türk bayraklarını sallayarak eşlik etti.
  Biçer, Zerrin Özer’e çiçek vererek teşekkür etti. Daha sonra engelli öğrencilerin atölyelerinde yaptığı seramik Atatürk rölyefi açık arttırma ile satışa çıkarıldı. Karya Salsa Grubu dans gösterisi yaptı. Geceden yaklaşık 13 bin lira gelir elde edildiği belirtildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı