GeriFutbol Balonculara aforoz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  35
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Balonculara aforoz

Balonculara aforoz
refid:14552078 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş-Sivasspor maçındaki küfürlere üzüldüğünü belirten F.Bahçe Başkanı, Engin’e derbide üstünde köpek ve kemik figürü bulunan balonları tribünlere dağıtanların tespit edilip, kombinelerinin iptal edildiğini söyledi.

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım önceki akşam 20.15’te Etiler’in ünlü İtalyan restorantı Papermoon’a arkadaşlarıyla birlikte geldi. Dostlarıyla masaya oturduktan sonra kendilerinden daha önce orada bulunan Futbol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlusu Asbaşkanı Levent Kızıl, Beşiktaş’ın eski menajeri Sinan Engin ve Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Burak Kalkavan’ı masalarına davet etti.
Üçlü, Yıldırım’ın ricasını kırmayıp bir araya geldi. Özellikle ligde artan şampiyonluk yarışının stresinin yanı sıra küfürlü tezahüratlarda konuşmalar arasında geçerken, Yıldırım’ın, “Kimse küfrü hak etmiyor. Hangi takım taraftarı için olursa olsun küfür çok ayıp bir olay. Küfürlere çok üzüldüm. Hatta yöneticilerin küfür eden taraftarlara müdahalede bulunmadığını öğrendiğimde daha da üzüldüm. Türk futbolundan küfrün izlerini silmemiz gerek. Çok ayıp” dediği öğrenildi.

Hiç affetmedi

Fenerbahçe Kulübü Başkanı’nın ayrıca sohbette, Beşiktaş derbisinde tribünlerde üstünde köpek ve kemik figürü bulunan balonları tribünlere dağıtanların tek tek tespit edildiğini ve bu kişilerin kombine biletlerinin iptal edildiğini belirttiği de ifade edildi.

Bursa iyi takım

Başkanın ayrıca ligde şampiyonluk yarışının kızıştığını belirttiği ve “Lig çok fena karıştı. Bursaspor çok iyi takım. Bizde iddialıyız. Kimin şampiyon olacağı belli değil. Şampiyonluk için kimse emin konuşamaz” ifadesini kullandığı belirtildi.

Aynı camiadayız

Levent Kızıl buluşmayla ilgili olarak şunları söyledi: “Aynı camianın insanlarıyız. Sırtımızı dönecek ve selam vermeyecek halimiz yok. Yıldırım’ın davetini kabul ettik.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle