« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Balon keyfi

Daum, sabah 06.00'da sevgilisi Angelica ile birlikte sıcak hava balonuna bindi. 1000 metre yükseklikte Kapadokya'yı gezdi, ‘‘Burada futbol konuşmayacağım. Futbol yok, Kapadokya var’’ dedi.

Sinan KORKMAZER/NEVŞEHİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME
2 saat kaldılar

Konyaspor karşısında alınan 4-2'lik deplasman galibiyetinden sonra 3 günlüğüne sevgilisi Angelica Camm ile birlikte Kapadokya bölgesine gelen Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, bu kez de Kapadokya'yı havadan gezdi. Balonun sepetine, saat 06.00 sıralarında Göreme beldesindeki bir tarladan binen Daum ve sevgilisi Angelica Camm havada yaklaşık 2 saat kadar kaldıktan sonra, Avanos ilçesi Aktepe köyü yakınlarında balondan indi.

Şampanya patladı

İniş sonrası Daum şerefine Ezel Havacılık Şirketi'nin sahibi Hasan Ezel tarafından şampanya patlatıldı. Balon turunda Göreme Açıkhava Müzesi, Uçhisar Kalesi, Zelve ve Paşabağı vadilerini yaklaşık 1000 metre yükseklikten gezen Daum, peribacaları ve doğal yapının güzelliğine hayran olduğunu söyledi. Daum, ‘‘Kapadokya'yı havadan görmek muhteşem ve fantastik. Bugün futbol yok. Kapadokya var. Harika bir şey’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz