« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ballı’ya Brezilya usulü kutlama

KONYASPOR maçının hazırlıklarına bir günlük iznin ardından devam eden Fenerbahçe’de menajer Volkan Ballı’nın doğum günü Brezilya usulü kutlandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bayramda doğum gününü kutlayan Ballı, dün futbolcuların yumurta saldırısına uğradı. Samandıra Tesisleri’nde teknik direktör Zico yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, koşunun ardından koordinasyon ile pas çalışması yaptıkları ve çift kale maçla da antrenmanı tamamladıkları öğrenildi. Bugünü izinli geçirecek olan sarı lacivertli takım, yarın çift antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Bayramlaşma töreni bugün

F.BAHÇE Kulübü’nde bayramlaşma töreni bugün yapılacak. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde 11.30-14.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek bayramlaşma törenine Yüksel Günay başkanlığındaki Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu, kulüp yönetim kurulu üyeleri, kulüp üyeleri ve eski sporcular katılacak.

Fenerli atletler kumda çalışıyor

FENERBAHÇELİ atletler, antrenör Gürsel Özyurt yönetiminde Ayvalık’ta 20 gündür kum antrenmanı yapıyor. Aralarında Nagehan Karadere’nin de bulunduğu 5 sporcu, bayramın ilk günü de dahil olmak üzere Ayvalık Badavut’taki 3,5 Km’lik kum sahillerinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Gürsel Özyurt "Sporcularımızın arasında Türkiye ve Avrupa’da rekorlar kırmış isimler var" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler