SAKARYA HABERLERİ

Balkan Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Kongresi Gerçekleşecek

IHA
11.09.2015 - 15:18Son Güncelleme :

BALKAN PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ KONGRESİ GERÇEKLEŞECEK.

IHA

Bu yıl dokuzuncusu yapılacak olan Balkan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi 17-20 Eylül 2015 tarihleri arasında Selanik’te gerçekleştirilecek. Kongrenin ilk konferans konuşmacısı SAÜ Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Derya Özçelik yapacak.
Balkan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (BAPRAS) tarafından organize edilen kongrenin es¸-ev sahipliği sorumluluğunu Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD) üstlendi. Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı, aynı zamanda TPRECD Genel Sekreteri Prof. Dr. Derya Özçelik’in açılış konuşması Sakarya’da gerçekleştirmiş olduğu “yüz kırığı onarımları” ile ilgili olacak. Camianın bölgede lider olduğu bilimsel yayınlar, yapılan ameliyatlar nedeniyle zaten kabul gören bir gerçektir, ifadelerini kullanan Prof. Dr. Derya Özçelik, “Biz bu kongrenin bilgilerimizi komşularımızla paylaşmanın yanı sıra, dostluk köprüleri kurmak için de uygun bir fırsat yarattığını düşünmekteyiz. Hem Balkanlarda hem Ortadoğu’da dostluk ve barışa her şeyden daha çok ihtiyaç var. Arzumuz bilimin yanı sıra barışa da katkı sunmaktır. Türkiye’nin bu konuda tarihten gelen bir sorumluluğu olduğunun da bilincinde olmalıyız” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Balkan Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Kongresi Gerçekleşecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Eylül 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balkan Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Kongresi Gerçekleşecek haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı