ÇANAKKALE HABERLERİ

Balkan’dan 1 Kasım Mesajı

IHA
30.10.2015 - 18:54Son Güncelleme :

MHP İL BAŞKAN İSMET BALKAN, 1 KASIM SEÇİMLERİNDE TÜM OYLARA TALİP OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanı İsmet Balkan, 1 Kasım seçimlerinde tüm oylara talip olduklarını söyledi.
Balkan, "Çanakkale MHP teşkilatları olarak, Seçim boyunca partimizin fikir ve görüşlerini, aktarmaya çalıştık. Bölgemizin ve Ülkemizin karşı karşıya bulunduğu problemli ortamda Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’de güçlü temsil edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bundan dolayı tüm olanaklarımızı seferber ederek, seçim süresince çok çalıştık. Bu güne kadar diğer partilere verilen desteğin ?01 Kasım? Genel seçimlerinde güçlü bir şekilde Partimize ve Adaylarımıza verilmesi Türkiye’mizin ve Çanakkale’mizin yarınlarında büyük önem arz edeceğine inanıyorum. 1. Sıra İbrahim Kürşat Tuna, 2. Sıra Hatice Korkmaz, 3. Sıra Mustafa Doğan ve 4. Sıra Adayımız Mehmet Vehbi Tayyar. Herbiri nitelikli ve temsil yeteneği yüksek adaylar. Çanakkale’mizin bize güvenmesini ve ?01 kasım?’da mühür’ü üç hilal basmasını temenni ediyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Balkan’dan 1 Kasım Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 18 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balkan’dan 1 Kasım Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı