ŞANLIURFA HABERLERİ

Balıklıgöl ve çevresi için düzenleme yapılacak

DHA
31.03.2016 - 09:36Son Güncelleme :
DHA

ŞANLIURFA, (DHA) – ŞANLIURFA’da kentin önemli turizm bölgesi olan Balıklıgöl Dergah Platosunun yeniden düzenlenmesi için Vali İzzettin Küçük başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, başkanlığında yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet ekinci, Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, DSİ Bölge Müdürü Oğuz Kasap, Vakıflar Bölge Müdürü Müslüm Tüysüz, İl Müftüsü İhsan Açık, ile kurum yetkilileri katıldı. Vali İzzettin Küçük, Balıklıgöl ve Dergâh Platosu için kurumlar arasında işbirliği yapılmasının önemini anlatarak Birçok kuruluşun bölgede hizmet verdiğini ifade ederek şunları söyledi:

"Büyükşehir Belediyesi, Eyyübiye Belediyesine, Şurkav’dan Çevre Koruma Vakfına, çeşitli kurumlara varana dek burası herkesin ilgilendiği bir alandır. Özellikle turizm mevsiminin gelmesiyle birlikte burayı bir daha ele almak ve kimin ne sorumluluk aldığının fotoğrafını çekerek Balıklıgöl’ü daha görkemli nasıl yapabiliriz konusunu hep birlikte konuşalım istedik."

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ise Balıklıgöl ve Dergah Platosunda Büyükşehir Belediyesine düşen ve düşecek her sorumluluğu seve seve üstleneceklerini kaydederek hali hazırda devam eden iyileştirme çalışmaları hakkında toplantıya katılanlara bilgi verdi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Balıklıgöl ve çevresi için düzenleme yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 09 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balıklıgöl ve çevresi için düzenleme yapılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı