Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Balıkların beyaz gecesi

Balık burcuna mensup ünlüler, önceki akşam Taksim’deki The Moon Restaurant’da düzenlenen "Balıkların Beyaz Gecesi" adlı özel partide buluştu.

Partiye Gönül Yazar, Ahmet-Neslihan Kozanoğlu, Ebru Sanver, Deniz-Murat Murathanoğlu ve Ayda Yelkenci’nin de arasında bulunduğu cemiyet hayatından birçok tanınmış sima katıldı. Konukların, gecenin temasına uygun olarak beyaz kıyafetler ve inci aksesuvarlarıyla geldiği partinin ilerleyen dakikalarında, Arte Tahir ile Emel Yörüker birlikte pasta keserek doğum günlerini kutladı.

Abramoviç otel yaptırıyor

Rus işadamı Roman Abramoviç, Antalya-Belek’te otel açıyor. Aynı zamanda Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi çeyrek finaldeki rakibi İngiliz Chelsea takımının da sahibi olan Abramoviç, Belek’te geçtiğimiz yıl satın aldığı araziye 5 yıldızlı otel yaptırıyor. İnşaatına başlanan otelin 2009 yılının ilk aylarında hizmete girmesi hedefleniyor. Abramoviç geçtiğimiz yaz aylarında süper lüks yatıyla Marmaris’e demirlemiş, ardından helikopteriyle tüm güney sahillerimizi gezmişti. İşadamı, bu gezi sırasında çok beğenip aldığı araziye yaptıracağı otel için dünyaca ünlü bir İngiliz mimarla anlaşmış. Otelin adı ise İstanbul&İstanbul olacakmış.

Mini partide devler buluştu

Türkiye’nin en ünlü 7 DJ’i, ilk kez Mini Clubman Lansman partisi için bir araya geldi. Önceki gece Karaköy’deki Antrepo No:5’te düzenlenen partide Beegee, Funky C, Hüseyin Karadayı, Murat Uncuoğlu, Salih Saka, U.F.U.K ve Suat Ateşdağlı, yarımşar saatlik performanslar sergiledi. Sahneye yeni Mini Clubman’lar içinde çıkan DJ’lerin müzikleri eşliğinde geç saatlere kadar eğlenenler arasında Özben Önal, Tuvana Büyükçınar ve Koray-Nazlı Oba çifti de vardı.

Boyner & Kaprol işbirliği

Türk tasarımcılarına destek vermeyi sürdüren, Cem Boyner’in sahibi olduğu Altınyıldız, ünlü tasarımcı Arzu Kaprol ile "Arzu Kaprol" markası için yeni bir işbirliğine imza attı. Türkiye’de ilk kez bir kurumun, tasarımcının kendi adını taşıyan markasıyla yaptığı bu anlaşma çerçevesinde, tasarımcının ürünleri 2008 yaz sezonuyla birlikte Altınyıldız bünyesindeki Arzu Kaprol mağazalarında satışa sunulacak. Altınyıldız’ın 2003’ten beri Network, son bir yıldır da Que markalarının kadın koleksiyonlarını tasarlayan Kaprol, bundan böyle kendi markasını da Altınyıldız çatısı altında tasarlayıp moda takipçilerinin beğenisine sunacak.

Zeki’yi eskiden tanırım

Nalan Aksoy, Ceyla Gölcüklü’nün sevgilisi Zeki Tanyeri’ye sık sık mesaj gönderdiği dedikodularını sayfama taşıyınca hemen beni aradı. Zeki Bey’i Ceyla Hanım’la flört etmeye başlamadan önce tanıdığını, Gölcüklü’nün de arkadaşı olduğunu, dedikoduların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Kataş kafe açtı

İç mimar Erol Kataş’ın eşi Duygu Hanım, Kozyatağı’nda Cafe London adlı bir mekan açtı. Katkı maddesiz taze meyveler ve organik unlarla yapılan pastaların, Güney Amerika kahveleri ve gurme çaylarla sunulduğu mekan, damak tadı kadar sağlığına da önem verenlerin yeni gözdesi durumunda... Duygu Kataş, geçtiğimiz gün de yeğeniyle ortak olarak açtığı bu mekanda doğum gününü kutladı. Bu mutlu gününde onu eşi Erol Bey ile oğlu Kutan da yalnız bırakmamıştı.

Organ nakline destek

Modacı Mehmet Köymen, Türk Böbrek Vakfı yararına 11 Nisan’da Conrad Otel’de "Türkiye’nin Aydınlık Yüzü" adlı bir defile düzenleyecek. Defileden elde edilecek gelir, organ nakli yapılacak hastalara aktarılacak. Conrad İstanbul, On Jewellery ve Raymond Weil’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek defilede Şenay Akay, Ece Gürsel, Ebru Güzel, Sinemis Candemir, Aylin Arasıl, Ebru Şallı ve İlhan Mansız da ücret almadan podyuma çıkarak organ nakli bekleyen hastalara destek verecekler.
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI