"Güzin Abla" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Güzin Abla" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Güzin Abla

Balıkesir'den Talihsiz K.

Güzin ABLA

Güzin abla, ben 22 yaşında yeni evli çok güzel bir genç kadınım. Eşim ise 60 yaşında. Yüksek tansiyonu ve şekeri var. Kısa bir süre önce de prostat ameliyatı olmuş. Bundan dolayı onunla beraberliğimde hiç tatmin olamıyorum. Zaten spermi de gelmiyor, bu yüzden tatmin olamıyorum. Kocamı kırmamak için orgazm olmuş gibi yapıyorum. Yani oyun oynuyorum, sahtekarlık yapıyorum. Kocam çok zengin olduğu için onunla evlendim. Fakat onun bu durumu da beni çok düşündürüyor. Acaba onun bu hali düzelebilir mi? Şu an peşimden koşan gençler var. Ayrılmayı da ciddi olarak düşünmeye başladım. Eğer ayrılırsam mirasından yararlanabilir miyim? Lütfen bir an önce bana cevap yazın da bu bunalımdan kurtulayım.

***

Güzel kızım, ne yazık ki sana istediğin doğrultuda cevap yazamayacağım. Neredeyse büyükbaban olabilecek bir adamla sırf zengin diye evlenmiş olman tabii ki düşündürücü. Kızım çok gerçekçi bir söz vardır ‘‘Her şeyin bir bedeli vardır’’ diye. Bu sözü düşünmelisin. Kendinden 38 yaş büyük bir adamla parası için evlendiğin zaman tabii ki refah içinde yaşamayı, rahat etmeyi, dilediğin gibi para harcamayı hayal etmişsin. Ama bu adamın genç biri olmadığını, sana genç bir erkeğin yaşatacağı heyecanlı aşk gecelerini yaşatmayacağını düşünmeliydin. Ne yazık ki dünyada her istediğimizi bir arada bulamayız. Sen para istemişsin. Parayla yetinmek zorundasın. Eğer heyecan verecek bir aşık istedinse o zaman bu adamcağızı seçmemeliydin. O da tabii senin gibi gencecik biriyle evlenmemeliydi. Ama bu hatasını o da ödeyecek ne yazık ki. Kızım beni dinlersen adamcağızın ölümünü bekleyip mirasına konma hayalleri kurmaktan vazgeç. Bir an önce ayrıl ve kendine genç bir koca bul.X