BALIKESİR HABERLERİ

Balıkesir Valisi Marmara ilçesinde incelemelerde bulundu

DHA
25.04.2017 - 13:25Son Güncelleme :
DHA

Mehmet BAKİ/MARMARA (Balıkesir)(DHA)-BALIKESİR Valisi Ersin Yazıcı, Marmara ilçesine ziyaret etti.  Deniz yolu ile gelen Vali Yazıcı'yı, Türkiye'nin tek ada ilçesi olan  Marmara'da protokol üyeleri iskelede tek sıra haline girerek beklediler. Burada halk oyunları ekibi tarafından karşılanan Vali Yazıcı Kaymakamlığı ziyaret etti
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ada olan Marmara İlçesi'ni ziyaret etti. Yazıcı bugün saat 11.30'da deniz yolu ile Erdek ilçesinde Deniz Ambulansı'na binerek Marmara ilçesine geldi. Vali Yazıcı'yı iskelede tek sıra haline geçen Kaymakam Mehmet Tunç, Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, ilçe emniyet müdürü garnizon komutanı daire amirleri beklediler. Burada halk oyunları ekibinin gösterisi ile karşılanan Vali Yazıcı daha sonra Kaymakamlığa geçerek Mehmet Tunç'tan ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgi aldı sorunları dinledi. Saraylar Mahallesi'ne giderek burada bulunan mermer ocaklarında inceleme yapan Vali Ersin Yazıcı akşamda Balıkesir'e geri dönecek.

 

(Fotoğrflı)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Balıkesir Valisi Marmara ilçesinde incelemelerde bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 13 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balıkesir Valisi Marmara ilçesinde incelemelerde bulundu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı