Ege Haberleri

EGE

  Balıkesir saldıracak

  Coşkun YAMAN/BALIKESİR
  19.12.2014 - 01:28 | Son Güncelleme:

  BALIKESİRSPOR teknik direktörü Kemal Özdeş, Kasımpaşa maçında daha ofansif oynayıp taraftarlarına 3 puan hediye etmek istediklerini söyledi.

  Düzenlediği basın toplantısında haftalardır galip gelememenin takım üzerinde baskıya yol açtığını belirten Kemal Özdeş, "Bizim için büyük önem taşıyan bu maçı kazanmak, kamuoyundaki olumsuz havayı değiştirmek istiyoruz. Taraftarımızın, bizi sevenlerin son dakikaya kadar yanımızda olmalarını istiyorum" dedi. Takımın son sırada yer almasının kimseyi umutsuzluğa sevketmemesi gerektiğini dile getiren Özdeş, sözlerine devam etti:
  "Ben buraya çalışmış olmak için gelmedim, bu takımı ligde bırakmak için geldim. Önümüzde çok önemli 3 maç var. Kasımpaşa'yı yenmek bize başta özgüven olmak üzere çok şey kazandıracak. Futbolcularımın coşkusu da beni umutlandırıyor. Bu coşkunun karşılığını almak, haftalardır mutsuz olan taraftarlarımıza 3 puan hediye etmek istiyoruz."

  Manisaspor'dan futbolcusu olan golcü Peroviç'in Balıkesirspor'a yararlı olup olmayacağı yönündeki bir soruyu yanıtlayan Kemal Özdeş şunları söyledi:
  "Alacağımız futbolcular, mevcut kadronun üzerinde ve bu takıma güç katacak oyuncular olmalı. Şu an isim konuşmanın fazla anlamı yok. Bu planlamanın, hazırlıkların hepsi yapılıyor. Benim bütün derdim oynayacağım bir sonraki maçı kazanmak. Galiep gelemedikten sonra bunları konuşmanın da pek bir anlamı yok."

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı