BALIKESİR HABERLERİ

Balıkesir’de Performans Değerlendirmesi

IHA
02.10.2015 - 15:16Son Güncelleme :

BALIKESİR'DE PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

IHA

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliği’ne bağlı 151 birim kooperatifin faaliyetlerinin değerlendirildiği "2015 Yılı Birinci Dönem Kooperatif Faaliyetlerini Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" Balıkesir, Bursa ve Çanakkale illerinde gerçekleştirildi.
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın tarafından Balıkesir’de 60, Bursa’da 53 ve Çanakkale’de 38 Tarım Kredi Kooperatifi’nin 2015 yılı Temmuz ayı sonu itibari ile faaliyet ve performanslarının değerlendirilip çeşitli konularda istişarelerin yapıldığı değerlendirme toplantılarında günde 20 kooperatif tek tek incelemeye tabi tutulurken kooperatif ve Bölge Birliği yetkilileri çeşitli konularda istişarelerde bulundular. Balıkesir Bölge Müdürü Vedat Altın, değerlendirme toplantılarında her kooperatifin kredilerin kullandırılması ve geri dönüşümü, ürün değerlendirme, pazarlama, sigorta ve genel performans yönünden incelendiğini ve bir önceki yıla göre faaliyetlerin karşılaştırıldığını kaydederek, Kooperatif ve Bölge Birliği yetkililerinin yüz yüze istişarede bulunarak sorun ve çözüm önerilerini birlikte değerlendirdiklerini söyledi. Vedat Altın, "Üreticiye sunduğumuz her ürün Tarım Kredi güvencesi altındadır. Biz artık kaliteyi aştık. Bunun için üreticimize daha hızlı ve fazla hizmet götürebilmek, aynı zamanda tüm üreticilerimizi Tarım Kredi Kooperatifleri’nin imkanlarından yararlandırmak için var gücümüzle çalışmalıyız. Buna bağlı olarak da çalışmalarımızı gözden geçirmemiz, aksayan yönümüzü bularak acil önlem almamız verdiğimiz hizmet kalitesi için çok önemlidir. Her birim kooperatifimizi güçlü kılmak amacıyla ’neredeydik, neredeyiz, nerede olmamız gerekiyor’ sorularını herkesin kendine sorması gerekir. Belirlenen hedeflerimize ulaşmamız ve bir önceki yıla göre performanslarımızı arttırmamız amacıyla var gücümüzle çalışmamız, hizmetten ödün vermememiz gerekiyor"dedi.
Balıkesir Bölge Birliği, Biga, Karacabey, İnegöl ve Çanakkale Ticaret Odaları’nın toplantı salonlarında gerçekleştirilen toplantılara Bölge Birliği Yönetmenleri de katıldılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Balıkesir’de Performans Değerlendirmesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Ekim 2015 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Balıkesir’de Performans Değerlendirmesi haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:39
  • Guneş
   07:17
  • Öğle
   13:04
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:30
  • Yatsı
   19:56
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı