Ege Haberleri

EGE

  Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Darya’yı kadrosuna kattı

  Coşkun YAMAN/BALIKESİR,(DHA)
  15.07.2015 - 01:12 | Son Güncelleme:

  KADINLAR Voleybol 1’inci Ligi’ne çıkma şansını geçen sezon finalde kaçıran Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, bu sezon işi sıkı tutuyor. Ali Oktay’la anlaşarak antrenör sorununu çözen Balıkesir temsilcisi transfere hızlı girdi.

  Mevcut kadrodan Ferda Bulut ve Müge Ocakçı ile sözleşme yeniledikten sonra Salihli Belediyespor’dan Deniz Aslan Şurgun, Bolu Belediyespor’dan Ayşe Gürel ve Gökçe Çiçek Çalışkan, Halkbank’tan Bahanur Şahin’i renklerine bağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un son bombası ise Ukraynalı pasör Darya Chmil Özbek oldu.

  Ukrayna Milli Takımı’nda 2003-08 yılları arasında aralıksız görev yapan Darya, İtalya, Ukrayna ve Rusya’da çeşitli kulüplerde forma giydi. Ülkemizde Beşiktaş,Yeşilyurt ve Sarıyer Belediyesi’nde oynadıktan sonra 2008’de voleybolcu Engin Özbek ile evlenen Darya Chmil, mayıs ayında Türk statüsüne kabul edildi. Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Ömer Marmaralı, "Önemli bir oyuncuyu kadromuza kattık. Bu sezon voleybolseverlere iyi bir takım izleteceğiz" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı