Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Balic'i ucuza kaptık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Boşnak yıldızın Şampiyonlar Ligi'nde bir başka takımın formasını giymesi halinde fiyatının daha farklı olacağını ileri süren R.Madrid Kulübü Başkanı Sanz, ‘‘Onu ilerleyen yıllarda astronomik fiyatla satabililiriz’’ dedi...

Real Madrid Kulübü Başkanı Lorenzo Sanz, Elvir Baliç'i Fenerbahçe'den ucuza aldıklarını söyledi. 20 milyon dolara transfer edilen Boşnak oyncunun Şampiyonlar Ligi'nde bir başka takımın formasını giymesi halinde fiyatını daha da artabileceğini dile getiren Sanz, Baliç'i 16 hafta önceden takibe aldıklarını ifade etti.

Ticari amaç

Bu oyuncunun Türkiye'deki yaşantısını bir dedektif gibi kontrol ettiklerini anlatan Sanz, Baliç'e 6 yıllık sözleşme imzalatmalarının tamamen ticari amaç taşıdığını da kaydetti. Genç futbolcuya 8 saatlik sağlık kontrolü yapıldığını ve üç kez MR'ı çekilen Baliç'in sapasağlam olduğunu da vurgulayan Sanz, ilerleyen yıllarda Baliç'i astronomik fiyatla satabileceğinin de sinyalini verdi.

Veda yemeği

Öte yandan Türkiye'de son günlerini geçiren Elvir Baliç'e, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bir veda yemeği vermeyi planladığı öğrenildi. Birkaç gün içinde İspanya'ya gidecek olan Baliç'in Madrid'de kalacağı evin sosyete semtinde olduğu öğrenildi. Baliç'in beğendiği villayı da satın alacağı bildirildi.
Bunları da Beğenebilirsiniz