« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baliç rest çekti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'un Boşnak futbolcusu Baliç, yeşil beyazlı takımın ligde istediği dereceyi alamaması halinde 4 büyük kulüpten gelebilecek teklifleri değerlendireceğini belirtti.

Bu sezon ligde rakip takımların filelere 10 gol bırakan Bursaspor'un Boşnak futbolcusu Elvir Baliç, takımının UEFA Kupası'na katılamaması halinde yeşil beyazlı kulüpten ayrılacağını söyledi.

Baliç, yeşil beyazlı takımın ligde istediği dereceyi alamaması halinde 4 büyük kulüpten gelebilecek teklifleri değerlendireceğini belirtti. Sezon sonuna kadar sözleşmesi olan Baliç, 3 yıldır yeşil beyazlı formayı giydiğini, artık kendisini Avrupa'da da göstermek istediğini kaydetti. Hedefinin Barcelona, Milan ve Real Madrid gibi takımlarda oynamak olduğunu hatırlatan Baliç, şöyle konuştu: ‘‘Bursaspor'da kalıp kalmayacağım sezon sonunda belli olacak. Eğer UEFA hedefini yakalarsak Bursaspor'da kalabilirim. Aksi halde Avrupa sahalarına çıkabilmek için 4 büyüklerden gelebilecek önerileri gözden geçireceğim. Yöneticilerin de bana bu konuda anlayış göstereceklerine inanıyorum. Bursaspor'da kalmam, takımımın alacağı dereceye bağlı.’


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz