Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Balic’in fiyatı 5 trilyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor, yıldız futbolcusuna 20 milyon dolar değer biçti. Başkan Remzi Cinoğlu, Baliç'e Fransa'nın Rennes takımından resmi teklif geldiğini açıkladı.

Bursaspor Kulübü Başkanı Remzi Cinoğlu, yeşil beyazlı takımın yıldız futbolcusu Baliç'in fiyatının 20 milyon dolar (5 trilyon lira) olduğunu, kendisine Fransa'nın Rennes takımından resmi teklif geldiğini söyleyerek ‘‘Bizim gönlümüz sonuna kadar Baliç'in Bursa'da kalmasından yana’’ dedi.

Cinoğlu şöyle devam etti: ‘‘Ancak ayrılmasına tepki göstermemek gerekir. Eğer Avrupa olmazsa iki yıllığına İstanbul'da forma giyebilir.’’ Kendilerinin de transfer görüşmelerine başladıklarını vurgulayan Cinoğlu, iç ve dış transfer için harekete geçtiklerini belirterek şunları anlattı:

‘‘Hollanda Ligi'nde forvet oynayan Moss için Utrech Kulübü ile masaya oturduk. Kulübü olumlu, ancak kendisi kararsız. Ayrıca değerleri 12 ve 17 milyon dolar olan iki yabancı futbolcu ile de temaslarımız sürüyor. Ayrıca Beşiktaş'ın satması halinde Ertuğrul'a talip olacağız.’’Bunları da Beğenebilirsiniz