Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baliç’i çıldırttılar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor taraftarının aleyhte tezahüratları, Boşnak yıldızı sinirlendirdi

Yıllarca formasını giydiği eski takımının taraftarlarınca yuhalanan F.Bahçeli futbolcu, cevabını golle verdi. Kendisine küfür eden fanatiklerle ağız dalaşı yapan Baliç, ‘Bursaspor taraftarı beni hayal kırıklığına uğrattı’ dedi.

YOĞUN BASKI

F.Bahçeli Baliç'i Bursa'da çileden çıkarttılar... Bursasporlu taraftarlar, yıllarca kendi takımlarının formasını giyen Boşnak yıldızı maç boyunca protesto ettiler ve taş yağdırdılar. Yoğun bir taraftar baskısı altında oynayan Boşnak yıldız, sonunda dayanamadı ve kendisine küfür eden fanatiklerle kapıştı.

AYAĞINI KIR!

Yeşil beyazlı taraftarlar, tıpkı üç gün önceki lig maçında olduğu gibi, topu ayağına her alışında Baliç'i ıslıklarla yuhalayıp, protesto ettiler. Defansta görev yapan Ömer'e, ‘‘Baliç'in ayağını kır’’ diye bağıran fanatikler, ikinci yarıda bir korner atışı kullanmak için köşe noktasına giden Boşnak futbolcuya taş ve çakmak yağdırdılar.

TAŞ YAĞDI

Baliç, üzerine yağan yabancı maddeler nedeniyle bir süre beklemek zorunda kaldı. 88. dakikada oyundan çıkan Baliç, yedek kulübesine doğru yürüdüğü sırada kendisine küfür eden Bursasporlu fanatiklerle ağız dalaşı yaptı. ‘‘Sizin bu yaptığınız ayıp’’ diye bağıran F.Bahçeli futbolcu, daha sonra eliyle, ‘‘Dışarda görüşelim’’ işaretini yaptı.

HAYAL KIRIKLIĞI

Maçtan sonra bir hayli üzgün olduğu gözlenen Baliç, Bursaspor taraftarının tepkisine şaşırdığını belirterek, ‘‘Bu kulübe çok şey verdim. Benim transferimden 9 milyon dolar kazandılar. Hayal kırıklığına uğradım’’ dedi. Bursaspor Teknik Direktörü Nejat Biyediç de taraftarların bu tavrı için, ‘‘Yanlış yaptılar’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler