« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Balçova Yaşamspor'dan Galatasaray'a tepki: 5 yetmez miydi, neden 9 gol attınız?

Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'a 9-1 yenilen Balçova Yaşamspor'un başkanı Fatih Komili sarı kırmızılılara tepkili: "Galatasaray'ın, bizim oyuncuların tweetleri yüzünden hırs yaptığı söyleniyor. Diyelim ki Arsenal’li oyuncular bu şekilde tweet attı, onlara da 9 gol atacaklar mı?"

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Balçova Yaşamspor Başkanı Fatih Komili, 9-1’lik tarihi maçın ardından konuştu. 9 gole çok üzülmediklerini belirten Komili, şunları söyledi;

Balçova Yaşamspordan Galatasaraya tepki: 5 yetmez miydi, neden 9 gol attınız

“Maçta öne geçtik, ikiyi de bulabilirdik ama olmadı. Galatasaray 30. dakikadan sonra coşup 15 dakikada 5 gol buldu. İkinci yarıda bu kadar coşup 9 gol atmaya gerek yoktu. Takımımızda ilk kez gece maçı oynayanlar var. Bunları düşünüp daha kontrollü olabilirlerdi. Bunu anlamsız bulduk. Bizim oyuncuların tweetleriyle hırs yaptılar deniyor. Diyelim ki Arsenal’li oyuncular bu şekilde tweet attı, onlara da 9 gol atacaklar mı? Galatasaray’da 8 milli futbolcu vardı. Pandev’in, Bruma’nın aldığı paralar bizim bütçemizden fazla. Bu açıdan haksız rekabet oldu” dedi.

Keşke Avrupa’da olsaydı Kulübün idari menajeri Haktan Tırıs da, “Biz kendi çapında gayet mütevazı bir takımız. Galatasaraylı oyuncuların bu hırsı ve motivasyonu keşke Avrupa kupalarında da olsaydı” ifadesini kullandı. (Fanatik)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler