Gündem Haberleri

  Bakkal kavgası büyüyor

  Hürriyet Haber
  07.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hande Yener'in başlattığı "bakkal şarkısı" polemiği gün geçtikçe büyüyor. İlk olarak Hande Yener ile Demet Akalın'ı karşı karşıya getiren bu söz düellosuna son olarak Ebru Destan ve Serdar Ortaç da katıldı.

  Bakkal kavgası büyüyor
  Hande Yener fotoğrafları için tıklayın

  Demet Akalın fotoğrafları için tıklayın

  Ebru Destan fotoğrafları için tıklayın

  Tartışmaya iki kişi daha katıldı
  Hande Yener'in Demet Akalın'ı hedef alarak "Bakkal tarzı müzik yapanlarla kıyaslanmak istemiyorum" demesi, müzik dünyasında yeni bir kavga başlattı. /images/100/0x0/55ea2889f018fbb8f86ecec0Akalın ile Yener'i mahkemelik eden bu sözlerin ardından, "bakkal şarkısı" polemiğine Ebru Destan da dahil oldu.

  Hande tezgahtar şarkısı yapıyor
  Yener'in geçmişine bakmadan hadsizlik yaptığını ileri süren Destan, şöyle konuştu: "Hande Yener eskiden tezgahtardı. İnsan geçmişine bakmalı... O zaman ben de onun şarkıları için 'tezgahtar şarkısı' diyeyim. Bakalım bu sözler onun ne kadar hoşuna gidecek..."

  Beni 3 milyon, onu 3 bin kişi dinliyor
  Hande Yener'in son olarak "Dinlediğimde kimyamı bozacak binlerce şarkı var, binlerce dansöz var" sözleriyle hedef aldığı Serdar Ortaç da suskunluğunu bozdu. Ortaç, bu ağır eleştiri sonrası "Toplumun her kesimine hitap eden şarkılara 'bakkal şarkısı' denir. Böyle bir şarkı yapmak da kolay değildir. Bir şarkıyı 3 bin kişiye dinletmek ile 3 milyon kişiye dinletmek arasında fark var" dedi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı