« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bakın Wenger sizin için ne söylüyor ?

Arsenal maçını bir gurur ve prestij mücadelesi olarak gören Hamza Hamzaoğlu ve ekibinin, bu mücadeledeki tek hedefi, İngiliz devini bu akşam İstanbul’dan elleri boş göndermek.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

ANDERLECHT deplasmanından eli boş dönen ve Avrupa defterini kapatan Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu’nun ilk Şampiyonlar Ligi maçına bu akşam prestij için çıkacak. İddiası bulunmamasına karşın Devler Arenası’na galibiyetle veda etmek isteyen sarı kırmızılılarda yeni teknik heyet, futbolcuları maça Arsene Wenger’in 2 hafta önce Galatasaray aleyhine söylediği sözlerle motive ediyor.
Sarı kırmızılıların çiçeği burnunda teknik direktörü, Fransız futbol adamının Dortmund maçı sonrasında düzenlediği toplantıda, “Eğer Anderlecht Dortmund’u yener, biz de Galatasaray’ı yenemezsek bize aptal diyecekler” laflarını oyunculara hatırlatıyor.

AVRUPA’DA SEZONUN SON MAÇI

LİGDE ve kupada Hamza Hamzaoğlu ile çıkışa geçen ve pozitif bir futbol ortaya koyan Galatasaray’da teknik heyet, bu yükselişin Arsenal maçında da devam etmesi ve İngiliz devini yenmek için bu motivasyon yolunu tercih etti.
Avrupa’da bu sezon için son karşılaşma olan Arsenal maçını bir gurur ve prestij mücadelesi olarak gören Hamzaoğlu ve ekibinin, bu mücadeledeki tek hedefi, bu sözleri kullanan Arsenal Wenger’in takımını İngiltere’ye eli boş göndermek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz