ESKİŞEHİR HABERLERİ

Bakım Teknolojileri Kongre Ve Sergisi Bu Kez Eskişehir’de

IHA
07.10.2015 - 17:44Son Güncelleme :

HAKAN ÜNAL

IHA

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ünal, 7. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi’nin bu kez Eskişehir’de yapılacağını belirtti.
Ünal, etkinliğe, ülkenin farklı illerindeki sanayi kuruluşları ve üniversitelerden akademisyenler, mühendis ve teknik elamanlarının yanı sıra yurt dışından uzmanların katılacağını söyledi. Kongrenin amacının çalışanların ve toplumun gelişimi için bakım yönetiminin geliştirilmesi, bakım mühendisliğinin tanıtımı olduğunu vurgulayan Ünal, “Bir unsurun çalışma hayatı boyunca gerekli fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için korunması, iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve geliştirilmesini kapsayan teknik ve yönetsel faaliyetlerin birleşiminden meydana gelmekle birlikte, aynı zamanda iş güvenliği, ekonomi, çevre, genel sağlık ve genel güvenlik açısından da son derece önemlidir” dedi.
7. düzenlenecek olan Bakım Teknolojileri Kongresi ve sergisinin ana temasının ‘Bakım Mühendisliği’ olarak belirlendiğini belirten Ünal, ulusal düzeyde gerçekleştirilecek olan kongre ve sergide, konusunda uzman olan kişi ve firmaların, bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşmasını, bildiriler sunmasını hedeflediklerini kaydetti. Sergi boyutunda çeşitli sektörlerde ürün ve hizmet üreten firmalar ile işletmelerin bakım personellerini, akademisyenleri ve üniversite öğrencilerini buluşturmayı amaçladıklarını vurgulayan Ünal, “Bu etkinliğin üretim faaliyeti gösteren küçük büyük tüm kuruluşlara, başta belediyeler olmak üzere kamu hizmetlerinde görev alan personel ve yöneticileri, akademisyenlere, öğrencilere ve meslektaşlarımıza önemli katkılar sağlayacağını; sanayi, kent ve çevre sorunlarının çözümünde kalıcı ve sürdürülebilir yöntem ve araçlar sunacağını düşünmekteyiz” diye konuştu.
8-10 Ekim tarihleri arasında Osmangazi Üniversitesi Kongre Merkezi’nde 3 gün boyunca yapılacak kongreye, sanayi kuruluşları, Osmangazi Üniversitesi, Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyeleri MMO ile birlikte ev sahipliği yapıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Bakım Teknolojileri Kongre Ve Sergisi Bu Kez Eskişehir’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 17 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bakım Teknolojileri Kongre Ve Sergisi Bu Kez Eskişehir’de haberi güncellenecektir.

  ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ekim 2017, Cuma
  • İmsak
   05:27
  • Guneş
   07:06
  • Öğle
   12:54
  • İkindi
   15:55
  • Akşam
   18:20
  • Yatsı
   19:47
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı