« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baki Mercimek antrenmanı yarıda bıraktı

Beşiktaş, Denizlispor ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. İdman sırasında Delgado ile girdiği ikili mücadelede sol omuzundan sakatlanan Baki Mercimek, antrenmanı yarıda bıraktı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Jean Tigana yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve 1.5 saat süren antrenmanda, siyah-beyazlı futbolcular dayanıklılık çalışmasının ardından, yarı sahada çift kale maç oynadı.

Çift kale maç sırasında Delgado ile girdiği ikili mücadelede sol omuzundan sakatlanan Baki Mercimek, omzuna buz tedavisi uygulandıktan sonra antrenmanı bıraktı. Genç futbolcunun önemli bir sakatlığının bulunmadığı bildirildi.

Antrenmana milli futbolcular ile sağ alt adalesinden sakatlanan Mustafa Doğan ve bağırsak enfeksiyonuna yakalayan Ali Güneş katılamadı. Sakatlığı süren Serdar Özkan ise takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

Futbolcuların bir hayli hırslı oldukları idmanda, Kleberson ve Koray da hafif sakatlıklar geçirdiler. İki futbolcu, saha içinde yapılan tedavilerinin ardından çalışmaya devam ettiler.

Beşiktaş, yarın akşam BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde Türk Telekom Lig (A) takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile hazırlık maçı oynanacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler