Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bakan'ın konvoyunda kaza

  A.A
  14 Mayıs 2010 - 17:34Son Güncelleme : 14 Mayıs 2010 - 06:51

  Adıyaman'da Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'ün konvoyunda meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

  Alınan bilgiye göre, bakanlığıyla ilgili çeşitli programlara ve  açılışlara katılmak için Adıyaman'a gelen Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'ün  de bulunduğu konvoydaki bir araç, Gölbaşı Caddesindeki tören alanına giriş yapmak  için şerit değiştirdiği sırada önündeki araca çarptı.

  Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer'in bulunduğu makam otomobili  de bu otomobillerden kaçmak için manevra yaptığı sırada hızla bankete vurdu.
  Kazada hafif yaralanan AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan,  İl  Genel Meclisi Başkanı Necmi Baykan ile AK Parti Besni ilçe Başkanı Mehmet Eyüp  Emre, Adıyaman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

  Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, hastaneye gelerek yaralılara geçmiş  olsun dileğinde bulundu, yetkililerden durumları hakkında bilgi aldı.

  GSO Başkanı Nejat Koçer, yaptığı açıklamada,  “Havaalanından ayrıldık ve herkeste bir telaş vardı, sanki yarış halindeydi.  Tören alanına geldiğimizde karşı şeride bizden önce dönüş yapan iki otomobil  çarpıştı, şoförüm bu araçlara çarpmamak için direksiyonu kırdığı sırada  otomobilimiz bankete çarptı. Kaza sırasında emniyet kemerim bağlıydı” diye  konuştu.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı