Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bakan Yıldız'dan Kayseri mitingine davet

  KAYSERİ, (DHA)
  20 Haziran 2013 - 09:13Son Güncelleme : 20 Haziran 2013 - 09:13

  ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın saat 14.30’da Kayseri’de yapacağı mitinge partili- partisiz herkesi davet etti. Ak Parti İl başkanı Ömer Dengiz de halkın ev ve işyerleri ile araçlarına Türk bayrağı asmalarını istedi.

  Bakan Taner Yıldız, yarın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri’ye geleceğini ve Milli iradeye saygı mitingi düzenleyeceğini, Türkiye’nin ilerlemesi ve sürdürülebilir istikrara katkı koymak açısından tüm hemşerilerini davet etti. Yıldız, şöyle dedi:

  "Türkiye, uzun bir süreden beri, yaklaşık 10.5 yıllık iktidarımızdan bu yana sürekli büyümekte. Bu istikrar bir kısım tarafından Türkiye’ye çok görülmekte. Biz halkımızın, vatandaşımızın, hemşerilerimizin daha yüksek bir refah seviyesiyle beraber yaşaması için gayret ediyoruz. Eğer bugün çirkin bir oyun oynanıyorsa, buna müsaade etmememiz lazım. Hangi partiden, hangi kesimden olursa olsun sizleri bu mitinge davet ediyorum. Çünkü bu yalnızca bir parti meselesi değildir. Yalnızca Ak Parti ile sınırlı konu değildir. Malum Sincan’da ve İstanbul Kazlıçeşme’de yapılan mitinglerde de bunun birçok örneğini gördük. Kayseri’ye yakışır bir coşku içerisinde bu mitingin başarılı geçmesi için hep beraber gayret edeceğiz. Bu gayretlerimiz yalnızca Ak Parti’nin değil, Türkiye’nin istikrarının sürdürülebilir büyümesi için olacak."


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı