Ege Haberleri

  Bakan Yıldırım, MÜSİAD Aydın Şubesi'ni açtı

  Cem ULUCAN - Murat GÜRKAN / Aydın (DHA)
  13.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aydın Şubesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın da katıldığı törenle açıldı.

  Aydın-Nazilli Karayolu Tariş Tütün İşletmesi karşısında yaptırılan zemin dahil dört katlı binada hizmet verecek olan MÜSİAD Aydın Şubesi Hizmet Binası'nın açılışına Bakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra Aydın Valisi Kerem Al, Ak Parti Aydın Milletvekilleri Semiha Öyüş, Ali Gültekin Kılınç, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Aydın İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Bülent Bulut, Aydın İl Emniyet Müdürü Ahmet Turan Temel, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, birçok ilden gelen MÜSİAD şube başkanları, çok sayıda üst düzey bürokrat ve işadamı katıldı.

  Büyük bir coşkuyla ve sloganlarla karşılanan Bakan Binali Yıldırım, halk oyunları ekibinin hazırladığı kısa gösterinin hemen ardından protokol üyeleri ile birlikte MÜSİAD Aydın Şubesinin açılış kurdelesini kesti. Bakan Yıldırım, açılIşın ardından gala programı için beraberindekilerle Sultanhisar'daki Nysa Otel'e geçti.

  Soğuk algınlığı geçirdiği belirlenen ve sesi kısılan Bakan Yıldırım'ın kendi isteğiyle tören konuşması yapmadığı öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı