« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bakan Toskay ASTAD Uyesi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Antalyaspor Taraftarlar Derneği'ni ziyaret eden Devlet Bakanı Tunca Toskay, atletizm pisti sorununa el atacağını söyledi.

Kepez'e stat Devlet Bakanı Tunca Toskay, Antalyaspor Taraftarlar Derneği'nin (ASTAD) üyesi oldu. Bakan Toskay, incelemelerde bulunmak üzere geldiği Antalya'da, ASTAD'ın Işıklar Caddesi'ndeki merkezini de ziyaret etti. Toskay, Atatürk Stadı'nın büyütülmesi için destek isteyen ASTAD yöneticilerine ‘‘Stadın yıkılıp yeniden yapılması mümkün değil. İç kısmına ek tribünler sorun geçici olarak çözümlenebilir. Biz Kepez tarafında modern bir stat yaptırmak için çalışıyoruz’’ dedi.

Pist ayıbı Daha sonra üyelik beyannamesi dolduran Bakan Toskay'a, ASTAD yöneticileri de Antalyaspor'un flamasını ve bir forma hediye ettiler. Antalya'ya modern bir atletizm pisti kazandırmak için de çalışma yapacağını belirten Toskay, ‘‘ Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü ile görüşeceğim. Antalya'da, atletizm pistinin olmaması düşündürücüdür. Atletizmde teknik düzeyi eksik olan bir ülkenin sporunun temelinde çatlak var’’ demektir'' diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz