TRABZON HABERLERİ

Bakan Soylu: Kandil de kalmayacak, PKK da kalmayacak (3)

DHA
26.03.2017 - 17:23Son Güncelleme :
DHA

TONYA’DA VATANDAŞLARA SESLENDİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Tonya İlçesi'nde halka hitap etti, Anayasa değişikliği, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlattı. Mevcut sistemi eleştiren Bakan Soylu, "Artık bu sistem arıza çıkartıyor. Bunun için yeni sistemi getirmek istiyoruz" dedi.
Terörle mücadelenin sürdüğünü anlatan Bakan Soylu, Güneydoğu’da devam eden operasyonda Bitlis'te 2 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini söyledi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirileri sürdüren Bakan Soylu, "Kılıçdaroğlu nasıl Genel Başkan oldu? Kasetle. Peki kaseti kim yaptı? FETÖ yaptı. Bunu Türkiye’nin her yerinde söylüyorlar. Peki bugün niye kol kolalar? Bu milletin başına musibet getiren FETÖ ile bugün neden kol kolalar? Gördün; bu bir hain, bu bir alçak. Size bir şey daha söyleyeyim mi? Son haber bu. Bunu daha kimse bilmiyor. FETÖ’nün temsilcileri olduğu uzakdoğu ülkeleri var ya. CHP yıllardan beri sandık temsilcisi vermiyor ama şimdi sandık temsilcisi vermeye çalışıyor. Nereden? FETÖ’den, FETÖ’den. Bu millet her şeyi görüyor" diye konuştu.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 16 Nisan'da yapılacak referandum için destek isteyerek konuşmasını sonlandırdı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Bakan Soylu: Kandil de kalmayacak, PKK da kalmayacak (3) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 17 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bakan Soylu: Kandil de kalmayacak, PKK da kalmayacak (3) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı