İZMİR HABERLERİ

Bakan Müezzinoğlu 2 Nisan'da Manisa'da

DHA
31.03.2017 - 17:27Son Güncelleme :
DHA

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2 Nisan Pazar günü Manisa'nın ilçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirecek. Bakan Müezzinoğlu, referandum çalışması kapsamında il merkezinde halka seslenecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Manisa'ya geliyor. 2 Nisan Pazar günü kente gelecek Bakan Müezzinoğlu, saat 10.00'da Soma İlçesi'nde, Trakya Türkleri Derneği Soma Şubesi'nin düzenlediği kahvaltıyla kentteki programına başlayacak. Saat 11.30'da ise partisinin İlçe Başkanlığını ziyaret edecek. Müezzinoğlu, 12.30'da, Kınık'taki programına katılacak. Bakan Müezzinoğlu, saat 15.30'da ise Yunusemre İlçesi'ne geçip Malta Mahallesi'nde göçmen derneklerinin katılımıyla miting yapacak. Referandum çalışmaları kapsamında halka seslenecek. Bakan Müezzinoğlu, saat 16.45'te partisinin İl Başkanlığı'nı ziyaret edip, saat 17.30'da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve iş verenlerle Ticaret Odası'nda buluşacak. Bakan Müezzinoğlu'nun saat 18.30'da kentten İzmir'e hareket etmesi bekleniyor.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Bakan Müezzinoğlu 2 Nisan'da Manisa'da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 17 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bakan Müezzinoğlu 2 Nisan'da Manisa'da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı