SAMSUN HABERLERİ

Bakan Kılıç'tan İlkadım'a ziyaret

DHA
27.03.2017 - 14:53Son Güncelleme :
DHA

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediyesi personeli Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın referandum gezisi otobüsünün önünü bayraklarla keserek, belediye davet etti. Büyük sevgi ve coşku gösterileriyle karşılanan Bakan Kılıç, bu daveti kırmayarak belediyeye uğradı.

İlkadım İlçesi Pazar Mahallesi 100. Yıl Bulvarı üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın yapacağı miting öncesi, halkı selamlayarak 'evet turu' gezisi yapan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlkadım Belediyesi'ni ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda yapacağı miting öncesi otobüsle tur atan Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un içerisinde olduğu aracın önünü belediye personeli bayraklarla kesti. Belediye personelinin davetine karşılık veren Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlkadım Belediyesi'ni ziyaret etti. Başkanlık makamında bir süre görüşme yapan Bakan Kılıç, referandum sürecini değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın yapacağı miting için çağrıda bulunan Bakan Kılıç, Tüm Samsunluları büyük buluşmaya davet etti.

Ziyarette İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç'a 'bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var' diyerek kahve fincanı hediye etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Bakan Kılıç'tan İlkadım'a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 14 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bakan Kılıç'tan İlkadım'a ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı