KOCAELİ HABERLERİ

Bakan Işık, Akpınar TOKİ Sakinleriyle Buluştu

IHA
26.10.2015 - 23:40Son Güncelleme :

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FİKRİ IŞIK, AKPINAR TOKİ KONUTLARI SAKİNLERİ İLE BULUŞTU.

IHA

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli’nin Derince ilçesi Kuruçeşme’deki Akpınar TOKİ konutları sakinleri ile bir araya geldi.
Derince’nin Kuruçeşme mahallesinde bulunan Akpınar TOKİ konutları sakinleri, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı ağırladılar. TOKİ konutları içerisindeki toplantı salonunda site sakinleri ile buluşan Bakan Fikri Işık’a Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Tahir Büyükakın, mahalle muhtarı eşlik etti. Kalabalık bir salonda site sakinlerinin istek ve şikayetlerini dinleyen Bakan Işık, sorunların çözümü noktasında site sakinlerine söz verdi. Akpınar konutlarındaki sıkıntıların Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yardımı ile kısa sürede çözüme kavuşturulacağını ifade eden Bakan Işık, Akpınar’a kültür merkezi ve spor alanı yapılacağı müjdesini de verdi. Bakan Fikri Işık, site sakinleri ile olan sohbetinde hükümet olarak halka hizmet etmek için çalıştıklarını dile getirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Bakan Işık, Akpınar TOKİ Sakinleriyle Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 23 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bakan Işık, Akpınar TOKİ Sakinleriyle Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı