Dünya Haberleri

  Bakan böyle poz verir mi

  Hürriyet Haber
  26.12.2014 - 01:55 | Son Güncelleme:

  Jamaika’da Kültür ve Gençlik Bakanı Lisa Hanna’nın(39) bikinili fotoğraflarını aktif kullandığı sosyal medya hesaplarında paylaşması, “Siyasetçi böyle olabilir mi” sorusuna yol açtı.

  Büyük Antiller’deki ada ülkesi Jamaika’da, 1993 dünya güzellik kraliçesi olan Gençlik ve Kültür Bakanı Lisa Hanna, bikinili, vücut hatlarını öne çıkaran fotoğraflarını Instagram ve Facebook’ta hesaplarından paylaşıyor.

  Bakan, üç hafta önce 28 bin takipçisinin olduğu Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafta, bikini üstüne efsane şarkıcı Bob Marley’in fotoğrafının basılı olduğu beyaz bir tişört giyinmiş kumsalda gezerken görülüyor.
  Bazı takipçileri, bakanı “çok seksisiniz”, “yaşayan en seksi kadınlardan biri”, “bu fotoğrafın posteri var mı” mesajlarıyla överken bazıları da eleştirdi. Özellikle ülkedeki muhafazakarlar bakanlık makamında oturan biri için fotoğrafların fazla” açık” olduğunu düşünüyor. Bu eleştirilere ise bakanın destekçileri “Hem güzel görünüyor, hem işini yapıyor” yorumlarıyla cevap veriyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı