« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bakan Başeskioğlu: Fenerbahçe avantajlı

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe'nin gruptan çıkma konusunda avantajlı durumda olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen ve Yönetim Kurulu üyelerini kabulünde, bir soru üzerine Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki durumlarını değerlendiren Bakan Başesgioğlu, “Fenerbahçe'yi kutluyoruz. Son derece önemli bir puan aldılar. Oyun olarak da eksik kalmalarına rağmen iyi bir performans gösterdiler. Pozisyon üretme açısından da iyiydi. Aynı başarıyı Beşiktaş'a da diliyoruz. Gruptan çıkma konusunda Fenerbahçe avantajlı. Beşiktaş'ın durumu ise bu akşamki maça bağlı” diye konuştu.

Kabulde konuşan Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Oktay Çimen de 1966 yılında kurulan federasyonlarının tarihinde ilk kez olimpiyatlara sporcu gönderme hedefinde olduğunu söyledi. Çimen, Bakan Başesgioğlu'na raket ve toptan oluşan bir masa tenisi seti hediye etti.

Öte yandan, Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Türkiye Gençlik Federasyonu Başkanı Rıza Sümer ile gençlik ve diğer konularda faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşları temsilcilerini makamında kabul etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz