« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baido, Kayseri Erciyesspor'a geliyor

Kayseri Erciyesspor, Ganalı futbolcu Baido ile ön anlaşma yaptı. Kulüp ikinci başkanı Erol Bedir, bir süredir arayış içerisinde oldukları stoper mevkii için daha önceden Ankaragücü'nde top koşturan Baido ile görüşme yaptıklarını ve görüşmenin de olumlu geçtğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye'den ayrıldıktan sonra Gana'da futbol hayatını sürdüren Baido ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu sonuçlandığını ve futbolcuyla ön anlaşmaya vardıklarını ifade eden Bedir, “Elverişsiz hava koşulları nedeniyle uçak seferlerinde yaşanan sorun, futbolcunun Kayseri'ye gelişini geciktirdi. En geç yarın Kayseri'ye gelmesi beklenen Baido ile birkaç ufak detayı görüştükten sonra 6 aylığına imza atacağız. Ankaragücü'nden tanıdığımız Baido'nun takımımıza katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Bedir, geçtiğimiz hafta Kayseri'ye gelerek idmanlara çıkmaya başlayan 28 yaşındaki Brezilyalı forvet Junivan Soares De Melo ile ilgili de son aşamaya gelindiğini belirtti.

Brezilyalı futbolcunun transferine ilişkin son kararın, teknik direktör Mustafa Uğur'un yarın vereceği rapora bağlı olduğunu anlatan Bedir, olumlu geleceğini düşündükleri rapor sonrası Azerbaycan'ın Turan takımında top koşturan futbolcuyla hemen sözleşme yapacaklarını söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz