KIRIKKALE HABERLERİ

Bahşılı ilçesinde su şebekeleri yenileme çalışmaları

AA / Ahmet Yaman
27.02.2016 - 15:43Son Güncelleme :
AA / Ahmet Yaman

KIRIKKALE (AA) - Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, ilçede devam eden su şebekesi yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Doğanay Mahallesi'ndeki çalışmaları inceleyen Uyar, kış boyunca mahalle aralarında ve Konya-Kulu karayolu Bahşılı yol güzergahının alt ve üst kısımlardaki çalışmaların kontrolünü bugün yaptıklarını söyledi.

Sorunla karşılaşmadan yapılan çalışmaların hızla tamamlanmasını ümit ettiklerini belirten Uyar, "İnsanlarımızın su mağduriyetleri, yollardaki olumsuz bozulmalar derhal düzenlenmeye başlandı. Artık alt yapısı döşenen ve kontrolleri yapılan mahalle, cadde, sokakların ev bağlantıları tamamlanan semtlerin suyu verildiği gibi yollardaki tamiratları da yapılmaya başlandı" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Bahşılı ilçesinde su şebekeleri yenileme çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 15 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bahşılı ilçesinde su şebekeleri yenileme çalışmaları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı