« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bahri Büyükhanlı Aksu'nun listesinde

Beşiktaş Kulübü Olağan Genel Kurulu'nda Başkan adayı olan Av. Dr. Murat Aksu, Yönetim Kurulu'nun yeni isimlerini açıklamaya devam ediyor.

İstanbul DHA
SON GÜNCELLEME

Murat Aksu'nun listesinde yer alan son isim; İnşaat ve Turizm sektörünün önde gelen işadamlarından Bahri Büyükhanlı oldu.

Murat Aksu'nun Yönetim Kurulu Aday Listesi'nde daha önce açıklanan isimler Cumhurbaşkanlığı eski başdanışmanı ve RTÜK Kurucu Başkanı Ali Baransel, Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, Bağfaş Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kemal Gençer, Microsoft Ortadoğu ve Türkiye'nin Başkanlığını da yapan ve dünyada çok uluslu şirketlerde en üst düzeyde yöneticilik yapmış olan Enre Berkin, Uluslar arası Finans dünyasının önde gelen yöneticilerinden Merdan Araz, Tekstil sanayinin duayenlerinden sanayici Faruk Pala ve Gazeteci, yazar Gülengül Altınsay olmuştu.

Murat Aksu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dedi:

"Her defasında ifade ettiğim gibi Beşiktaş'ın mali ve kurumsal anlamda sancılı süreclerden geçtiği bir dönem yaşıyoruz. Kulubümüzü bu dönemden çıkarmak hepimizin bonumuzun brcudur. Bu nedenle büyük bir inanç ve kararlılıkla bizleri esenliğe kavuşturacağına inandığımız, değişimi temel baz alan projelerimiz üzerindeki yoğun çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu doğrultuda camiamızın büyük bölümünden aldığımız ve bizleri yüreklendiren olumlu tepkilerden cok duygulanıyoruz. Bu atmosferin son günlerde Anadolu'nun çeşitli kentlerindeki derneklere de yansımasını görmek cok umut verici.

Bu hareket ve desteğin tüm Beşiktaş camiasından dalga dalga yayıldığını hissetmek bizler için çok önemli. Sayın Bahri Büyükhanlı'nın ekibimize katılması bize güç verdi.

Ülkemizde turizm ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcilerinde olan ve alanında büyük bir marka olan Büyükhanlı, Sayın Süleymen Seba'nın 1996 yılında başkanlık yaptığı dönemin yöneticilerindendir. Kendisinin hem tecrübelerinden hem de desteğinden çok faydalanacağımıza inanıyorum."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz