Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bahçeli 'bekle' dedi ama...

  Hürriyet Haber
  21.05.2011 - 13:23 | Son Güncelleme: 21.05.2011 - 16:05

  MHP yaşanan kaset skandalı ve istifalar ile ilgili gelişmeleri hurriyet.com.tr muhabiri Aysel Alp partinin Ankara'daki Genel Merkezi'nin önünden bildiriyor.

  Bahçeli'nin son çıkışının ardından tam MHP'de sular duruldu derken patlayan yeni görüntüler partiyi yeniden karıştırdı. Bugün istifa eden MHP Genel Sekreter Cihan Paçacı'nın istifa öncesinde Bahçeli ile bir telefon görüşmesi yaptığı, Bahçeli'nin 'biraz bekleyin' demesine rağmen istifa ettiği öğrenildi.

  İlgili internet sitesinin istifasını istediği 6 ismin de istifa etmesi ile birlikte MHP'nin Başkanlık Divanı üye sayısı 15'ten 6'ye düştü. Daha önce de bir Başkanlık Divanı'üyesi 3 kişi daha istifa etmek zorunda kalmıştı. İstifa eden son partili ise Bahçeli'nin sağ kolu olarak bilinen Deniz Bölükbaşı oldu.

  Bahçeli bekle dedi ama...
  Aysel ALP - MHP Genel Merkezi'nde

  Bugünkü 5 istifanın ardından MHP Genel Merkezi'ndeb üyük bir sessizlik hakim. Partide sadece çalışanlar ile birkaç parti MYK üyesi bulunuyor. Seçim çalışmaları nedeniyle Genel Başkan Bahçeli, miting için Nevşehir'e geçerken konuyla ilgli 14'te açıklama yapacağını açıkladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı