Spor Bahar balosu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bahar balosu

OTEL Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği'nin (OTED) her yıl geleneksel olarak düzenlediği ‘‘Bahar balosu’’ Falez Otel'de gerçekleşti. 91 üyenin katılımıyla yapılan baloda davetliler gönüllerince eğlendi. Perge Salonu'ndaki gecede OTED Antalya Şube Başkanı Şule Billur, sponsor firma Nilco'nun yöneticileri Barış Oymak ve Murat Çalıkuşu'na katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

HIZLI PARÇALAR

Daha sonra OTED Yönetim Kurulu'nu yanına çağıran Şule Billur, ‘‘Desteğini bizden esirgemeyen Nilco firmasına çok teşekkür ediyorum. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz bahar balosuna katılan tüm üyelere iyi eğlenceler diliyorum’’ diye konuştu. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru hareketlenen davetliler hızlı parçalarla pistte doyasıya dans ettiler.

CANLI MÜZİK

Sanatçı Yavuz Yalçınkaya, söylediği Fransızca ve Türkçe şarkılarla davetlileri çoşturdu. Canlı müzik eşliğinde kendinden geçen davetliler, Yalçınkaya'nın söylediği hareketli parçalara zaman zaman eşlik etti. Şıklık yarışının yaşandığı baloda, davetliler halay çekmeyi de ihmal etmedi. Yaklaşık 300 davetlinin katıldığı balo, gecenin geç saatlerine kadar sürdü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle