GeriSpor Bağırganlı'da plaj voleybolu heyecanı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bağırganlı'da plaj voleybolu heyecanı

Bağırganlı'da plaj voleybolu heyecanı
refid:20930594 ilişkili resim dosyası

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Bağırganlı Gençlik Festivali çerçevesinde organize edilen Bağırganlı Plaj Voleybolu Turnuvası'na sayılır günler kaldı.

Geçtiğimiz 2 yılda Bağırganlı'daki amatör ve genç sporcular tarafından aralıksız olarak düzenlenen festival, artık bölge için bir fenomen haline geldi. Çok sayıda profesyonel takımın boy gösterdiği turnuva, 14-15 Temmuz tarihleri arasında, Kocaeli'nin Kandıra ilçesindeki Bağırganlı Plajı'nda yapılacak.

/images/100/0x0/55eb07d9f018fbb8f8a67c4b

Toplamda 40 ekip katılacak

Karadeniz kıyısında yer alan Bağırganlı mevkii, özellikle bozulmamış doğası ve dokusu ile dikkat çekerken, eşsiz kumsalıyla plaj voleybolu için büyük önem taşıyor. Ayrıca bölgenin İstanbul'a yakın olması, festivale özel seyahatlerin kolayca yapılmasına imkan sağlıyor. Turnuvaya bu yıl da, erkekler kategorisinde 24, karma-bayanlar kategorisinde ise 16 takımın başvurusu kabul edilecek. Organizatörler sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden oluşturdukları etkinliklerle katılımcıları bilgilendirirken, rahat ulaşım için belirlenen servis güzergahları da şimdiden paylaşılıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle