Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bağırdığı için pişman oldu

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında takım arkadaşı Aykut'a yaptığı davranıştan pişmanlık duyduğunu bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Burak Yılmaz, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yayımlanan açıklamasında, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bir pozisyonda topu kendisine aktaramayan genç takım arkadaşı Aykut'a yönelik sert bir tavır sergilediğini belirterek, şöyle devam etti:
“Mutlaka kazanmamız gereken bir maçta golün gelmemesi nedeniyle stres içindeydik. O pozisyonda da hırsıma yenik düştüm. İstediğim top gelmeyince elimde olmayan bir şekilde genç kardeşim Aykut'a bağırdım. Daha sonra bu davranışımdan büyük pişmanlık duydum. Maç bitiminde de Aykut'la görüşüp davranışımın yanlışlığını kabul ettim. Yapmamam gereken bir hareketti ve hırsıma yenik düştüm."

REKORA BİR KALDI

Bir daha bu tür şeylerin tekrarlanmayacağından herkesin emin olmasını istediğini kaydeden Burak, "Biz iyi ve birbirine bağlı bir ekibiz. Bu özelliğimizi de hiç bir zaman kaybetmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz