Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bağımsız aday, icraatlarını vinç üzerinden anlattı

  Işıl ARSLAN- Ensar TEKİN/BURSA, (DHA)
  13.07.2007 - 12:14 | Son Güncelleme:

  BURSA'da Bağımsız Milletvekili adayı Cafer Özyurt, kent merkezinde 150 polisin güvenlik önlemi aldığı mitingde, 60 kişiye seslendi. İcraatlarını kiraladığı vincin selesine çıkarak anlatan Özyurt, seçildiği taktirde Bursa’dan Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illere hızlı ve ekonomik helikopter seferleri düzenleyeceğini vaat etti.

  Siyasi parti liderlerinin halka seslendiği Merkez Osmangazi İlçesi Şehreküstü Meydanı’nda düzenlenen mitingde “Vinçle Şehreküstü Meydanı’ndayım. Ankara’ya dozerle gideceğim” diyen Bursa Bağımsız Milletvekili Adayı Cafer Özyurt’u yaklaşık 60 kişi izledi. Mitinge bir şirketten kiraladığı vinçle gelen ve vincin selesinden konuşma yapan Bağımsız Milletvekili Adayı Özyurt, AKP ve CHP’yi eleştirdi. AKP’nin ülkeye vereceği bir şeyin olmadığını söyleyen Özyurt, “AKP ve CHP’ye oy vermeyiniz. AKP hükümetinin yönetiminde 5 yıla yakın bir süreç boşa gitmiştir. Ancak ben Bursa’dan Bağımsız Milletvekili olarak seçilir ve gönderilirsem, 24 saatimi Bursa’ya hizmet için TBMM’de var gücümle ortaya koyacağım” dedi.

  TBMM’ye girdiği taktirde Bursa için yapacağı çalışmalarını da sıralayan Özyurt, “Ulaşımda tek biletle dolaşılacak. Yenişehir Havaalanı’ndan Paris’e uçak seferleri düzenlenecek. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük kentlere hızlı ve ekonomik helikopter seferlerinin düzenlenmesi için çaba sarf edeceğim” diye konuştu.

  Özyurt’un mitinginde ‘Genel Başkan sultasına son’, ‘İşçi, esnaf, memur ve kararsızlar, bağımsız adayın yanında’ yazılı pankartlarını taşıyan vatandaşlar, ‘Bursa seninle gurur duyuyor’ diyerek slogan attılar. Miting sonrası Özyurt, bir süre omuzlar üzerinde taşındı.

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı