« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bağdat Caddesi sarı-lacivert

ŞÜKRÜ Saraçoğlu Stadı’nda pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Trabzonspor derbisinin biletlerden almak isteyenler cuma günü geç saatlerinden itibaren kuyruğa girdi.

Süleyman KAYA/İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME

BAĞDAT CADDESİ SARI-LACİVERT -FOTO GALERİ

Basın mektuplarının görüntü almasına tepki gösteren kalabalık daha sonra küfürlü tezahurat yaptı. İsmini vermek istemeyen bir Fenerbahçe taraftarı "Kuyruğun tamamına yakını karaborsacıdır. Herkese bir bilet verileceği için karaborsacılar ön tarafı parsellemiş. Gündüz gelecek arkadaşlarını da kuyruğa dahil edince gerçek taraftar biletlere yüksek fiyata sahip olacak. Bilet satışının başlamısına bir-iki saat kala gelen arkadaşlarını da ön tarafa alınca benim gibi saatlerce bilet almak isteyen gerçek taraftar televizyona muhtaç kalırken, karaborsacılar da ceplerini dolduracak. Daha bilet almadan karaborsacılar en ucuz bileti 1000 TL’den satmak için el bile sıkışıyor " dedi. Öte yandan Bağdat Caddesi, sarı-lacivert bayraklarla süslendi.

Rakibini yenmesi halinde mutlu sona ulaşacak olan Fenerbahçe’de şimdi den şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlandı. Ancak Fenerbahçe, Trabzonspor'a puan kaybeder, Bursaspor da Beşiktaş'ı yenerse şampiyon yeşil-beyazlı takım olacak.

Bağdat Caddesi’ne dün akşam başlayan bayrak asma yarışı sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Bağdat Caddesi sarı-lacivert renklere büründü.


Bunları da Beğenebilirsiniz