Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Bağcılar'da inanılmaz olay

  16 Temmuz 2011 - 09:53Son Güncelleme : 16 Temmuz 2011 - 17:41

  Bağcılar’da bir binanın bodrum katındaki dairenin mutfak tezgahı altına gömülmüş erkek cesedi bulundu.

  CESEDİ BURAYA GÖMDÜLER / WEB TV 

  Bağcılar'da inanılmaz olay / Foto Galeri

  Demirkapı Mahallesi'nde bulunan 2 katlı binanın bodrum katında, dün saat 20.00 sıralarında mutfak tezgahının altına gömülmüş ve üzerine beton dökülmüş bir erkek cesedi bulundu. Evin kirasının ödenmemesi nedeniyle eşyaları atmak ve temizlik yapmak için eve giren ev sahibi Cemal Çengel tarafından bulunan ceset üzerine polis soruşturması açıldı.

  Cinayet Büro Amirliği dedektifleri olayla ilgili yaptıkları soruşturmada evin bir yıl önce K.H. tarafından kiralandığını tespit etti. K.H.’nin yalnız yaşadığı eve sık sık arkadaşı Erdal Demir’in geldiği öğrenildi. 6 ay önce bir Z.U.’yu kaçırarak arkadaşının evine gelen Erdal Demir’in daha sonra esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduğu öğrenildi. Erdal Demir’in ailesinin kayıp müracaatı üzerine bilgisine başvurulan arkadaşı K.H.’nin "Bir kız kaçırmıştı. Bizim eve geldiler. Daha sonra birlikte evden ayrıldılar. Herhalde kendilerine yeni bir hayat kurdular" dediği belirtildi.

  Polisin olayla ilgili bilgisine başvurduğu görgü şahitleri Erdal Demir’in kaçırdığı Z.U.’yu bir ay önce K.H.’nin yanında gördüklerini ve genç Z.U.’nun hamile olduğunu söyledi. Bu gelişme üzerine K.H. her yerde aranmaya başlandı. Cesedin ortaya çıkması üzerine dün gece 11 ayrı adrese yapılan baskında K.H. bulunamadı. Öte yandan polis 17 yaşındaki Z.U.’yu da aramaya başladı.

  Erdal Demir’in ailesi cesedi, üzerindeki elbiselerden teşhis etti. Ancak kesin kimlik tespiti için aile üyelerinden DNA örnekleri alınarak cesetten alınan örneklerle karşılaştırılacak. Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılan büyük oranda bozulmuş çöp torbası içindeki cesedin kesin ölüm sebebi ise yapılacak incelemenin ardınan belli olacak.

  Mahalle sakinlerinden Emel Amanet, "Biz buradaki insanlardan şüpheleniyorduk. Kimseyle konuşmuyorlardı. Arada bir gelip giderlerdi. Ev sahibi ’Eşyalarınızı alın’ diye telefon açmış. Gelen olmayınca da temizlik yapmak için kapıyı kırıp içeri girdi. Mutfak tezgahının altındaki beton kırılınca çöp poşeti içinde ağzı sıkı sıkıya bağlanmış, halıya sarılı ceset ortaya çıktı" dedi.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 11 Yorum }
  • Neticede YİneNeticede 16.7.2011 18:52:05
   bu ülkenin iyi tarafı kalmamıştır, göç edenlere ne mutlu.
  • onur gülerci 16.7.2011 17:35:22
   Haluk Erel adlı kullanıcının yorumu üzerine fazla birşey yazmaya gerek yok. Kurtuluş savaşındaki Türk milleti gitti acımasız ve herşeyi para olan bir millet geldi. olayın özeti budur.
  • Nese Eren 16.7.2011 16:53:22
   Hayda birde bu eksikti? Boyle sacma sey olabilirmi?
  • Ahmet Yilmaz 16.7.2011 16:09:36
   MiLLET VURDUM DUYMAZ. KiMSE KiMSEYLE iLGiLENMiYOR. SANKi DAiRE KAPISININ DISI DEVLETLER ARASI SINIR GiBi. ALMANYA'da OLSA BU KOMSULARIN DiKKATiNI CEKERDI. AMA BURDA KiMSE KiMSENiN ÖZEL HAYATINA KARISMAZ. MEDENiYET ISTE BUDUR.
  • huseyin yildiz 16.7.2011 16:02:22
   polisimiz son yillarda dev adimlar atti!..teknolojiyi cokiyi kullaniyor,bunuda bulacaktir hic merak etmeyin!....
  • Osman Erkin YALI 16.7.2011 13:26:08
   Mutfak zemini ya karo ya da beton.Herhangi bir şeyi gömmek için önce kırılıp kazılması lazım.Kıırılırken gürültü muhakkak olur,kazılan yerden çıkan moloz ne olmuş?Komşuların hiç birisi ''bu dairede ne iş yapılıyor da,bu kadar gürültü çıkıyor,koku'nun kaynağı ne'' diye merak etmemiş ler mi?
  Sayfa Başı
  Haberleraöf sonuçlarıaöf sınav sonuçlarıaöf sınav sonuçları açıklandı mıAöf Final Ne ZamanMezopotamyayol üzeri lezzet duraklarıyolculukta yemek