İZMİR HABERLERİ

Bademler'e konut

DHA
28.04.2017 - 12:21Son Güncelleme :
DHA

EGE-Koop, İzmir Urla'da, Türkiye'nin ilk ve tek köy tiyatrosuna, ilk oyuncak müzesine sahip olan Bademler'de “Bademli Konutları"nı yapacak.

Yapımı yıllar önce tamamlanan “Hisarevleri" ve “Hekimköy" gibi yerleşim alanlarına komşu 24 bin metrekare inşaat alanında 120-150-180 metrekareden oluşan 3 tip 600 metrekare arsalar üzerinde kurulacak sağlıklı yaşam kenti Bademli Konutları'nda sınırlı sayıda yer kaldı.Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, otopark sorunu olmayacağını belirterek, "Siteye özel olarak Dr.İlker Özsüt tarafından Sağlık Kliniği ile birlikte, güvenlik, peyzaj, siteye ait ortak tesis alanları, kreş, mini futbol sahası, tenis kortu, havuz ve restoran planlandı. İstanbul-İzmir otoyolunun 2-3 yılda tamamlanacağı dikkate alınırsa bu bölge önümüzdeki yıllarda İstanbulluların ilgi duyacakları yerleşim alanı olacak. Bugün bu projeden arsa sahibi olan bir yatırımcı yurttaşımız, en geç 8-9 ay sonra yüzde 50 kazançlı çıkacak. Bademler Bademli Konutları, yatırımda kazanmak isteyenler için bal-badem olacak" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Bademler'e konut hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 12 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bademler'e konut haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı