Bacaklarımın uzun ve biçimli olduğu konusunda herkesin fikrine katılıyorum - Hürriyet Arşiv Haberleri

Bacaklarımın uzun ve biçimli olduğu konusunda herkesin fikrine katılıyorum

Sibel Arna
24 Kasım 2012 - 00:00Son Güncelleme : 24 Kasım 2012 - 01:10

Tam 30 yıl önce çekilen bir reklam filmi şu an tekrar yayınlanıyor. ‘Hayat Ağacı’ dizisinin Sam’i olarak tanıdığımız Kelly Rutherford’la bu vesileyle röportaj yaptım.

Aradan bu kadar yıl geçmesine rağmen bir marka yüzü olarak hiç değer kaybetmemenizin sırrı nedir?
- Çoğunlukla başarılı projelerde rol aldım. ‘Generations’ (Hayat Ağacı) dizisinin şöhretimin Amerika dışına taşmasında çok büyük etkisi oldu. Yine ‘Melrose Palace’da kendi döneminin en iyi dizilerinden biriydi. 90 bölüm oynadım.
Hep oyuncu mu olmak istediniz?
- Evet. Oyunculuk eğitimi için 17 yaşında New York’a geldim ve birkaç yıl burada kaldım. Bana eğitim veren hocamız, gelişmek ve iyi bir oyuncu olmak istiyorsam, Los Angeles’a gitmem gerektiğini söyledi. Oraya da gittim.
Müjde’nin hayatınızdaki yeri nedir?
- Pek çok reklam projesinde görev aldım. Müjde, ilk reklam çalışmamdı. Bu benim için önemli bir anı oldu her zaman. Daha sonra ABD’de de bir çorap markasıyla çalıştım. Şu anda anne oluşumdan dolayı çocuk markalarından ve kozmetik markalarından reklam teklifleri alıyorum.
Bacaklarınızı güzel ve seksi bulur musunuz?
- Bacaklarımın güzel olduğunu söylüyorlar. Uzun ve biçimli olduğu konusunda hemfikirim. Kendimi genelde seksi bulmuyorum. Belki anneliği çok önemli görmem böyle düşünmemi engelliyor.
Bacaklarınızın formda kalması için neler yapıyorsunuz?
- Sabahları düzenli koşuyorum ve haftada üç gün spor salonuna gidiyorum. Beslenmeme anne olmadan önce dikkat etmiyordum ama şimdi hem çocuklarım hem de kendim için evde organik beslenme düzeni sürdürüyorum.
Şu anda ‘Gossip Girl’ dizisinde oynuyorsunuz. Mutlu musunuz? Oyunculuk adına hedeflerinizi gerçekleştirdiniz mi?
- Evet, kesinlikle mutluyum. Lily ve Rufus (Matthew Settle) evlendikleri için bir sürü çocuğa annelik yapıyorum.
‘8 Çocuklu Aile’ gibi oldu biraz. İki çocuğum, Serena (Blake Lively) ve Eric (Connor Paolo) dışında iki de üvey çocuğum var: Dan (Penn Badgley) ve Jenny (Taylor Momsen). Evim dolup taşıyor. Sanırım birçok kişinin aklına şu sorular geliyor: Birbirleriyle nasıl geçiniyor? Hepsine nasıl para yetiştireceksiniz? Kim kimin odasını alacak?

30 yıldır taze

Müjde çorapları 1981’de İstanbul Çorap Grubu tarafından piyasaya sunuldu. O yıllarda “Müjde Müjde size, Parizyen’den Müjde size / Zarif, sağlam esnek çorap, rahat çorap / Müjde size!” sözlerinden oluşan reklam cingılı, dönemin tek televizyon kanalı TRT’de yayınlanınca fenomen haline geldi. Hemen ardından, dünyanın ve Türkiye’nin o dönem starları reklam kampanyalarında kullanıldı. Hayat Ağacı dizisinin ana karakteri Sam rolündeki Kelly Rutherford’un oynadığı reklam filmi 30 yıl boyunca hiç bilinirliğini kaybetmedi.

12 yıl önce soyundu hâlâ ekmeğini yiyor

Geçen hafta Etiler Şamdan’da ilginç bir davet vardı. Ressam, çanta tasarımcısı Emre Ertürk ve fotoğrafçı Bennu Gerede’nin ortaklaşa yaptığı eserlerin satışından elde edilen gelir, kaplanları korumak için çalışan Tiger Time organizasyonuna ve Türkiye Özel Sporcular Derneği’ne bağışlandı. Partinin ev sahiplerinden biri de Emre Ertürk’ün ABD’den arkadaşı aktör ve model Antonio Sabato Jr.’dı. Calvin Klein markasının iç çamaşırı modeli olan Antonio kısaca kendini ve yaptığı işi anlattı: “Bundan 12 yıl önce Calvin Klein’in iç çamaşırı koleksiyonunun modelliğini yaptım. Soyunduktan sonra bütün kapılar açıldı diyebilirim. İhtişamlı bir dönemdi. Hâlâ aynı unvanla karşınızdayım: Calvin Klein’in iç çamaşırı modeli. Bu unvan sayesinde CSI, Scrub gibi popüler dizilerde konuk oyuncuydum, kendi reality show’umu yaptım. Şimdi evliyim, üç çocuğum var. Yakınlarda yeniden bir Calvin Klein çekimi yapacağım. 40 yaşında hâlâ taş gibi olduğumu görsünler. Bu çekim de beni uzun bir süre popüler kılar.”

İnek gözlüğüyle gece gezmesi

Yeni bir moda değil ama yaygınlaşan trendlerden. Kemik çerçeveli gözlüklerden bahsediyoruz. Uzak yakın fark etmez özellikle gece dışarı çıkarken takmak pek bir popüler hale geldi. Trendin yaygınlaşmasındaki en büyük pay modanın dâhi çocuğu Tom Ford’a ait. Her fırsatta ‘Seks satar’ kuralını bize hatırlatan Ford’un birbirinden seksi dereceli gözlük reklamları herkese gözlükle de seksi olunabileceğini kanıtladı. Hatta belki gözlüksüz halinizden bile seksi. İşte sezonun alternatifleri...

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı