Gündem Haberleri

  Babylon Yeni Sezon’dan ilk isimler

  Hürriyet Haber
  06.08.2012 - 15:14 | Son Güncelleme:

  Kings of Convenience, Ariel Pink’s Haunted Graffiti, Mouse on Mars, Nina Kraviz, The Twilight Sad, Shigeto, Chinawoman, Gaslamp Killer... Yeni Sezon’da Babylon’da....

  25 Eylül’de Jukebox partisiyle yeni sezon için kapılarını açmaya hazırlanan Babylon, 2012-2013 sezonunda yine birçok farklı müzik türünün en başarılı temsilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Geçen sezon sağlık problemleri sebebiyle ertelenen Kings of Convenience konserleri Garanti Caz Yeşili Nordik Müzik Festivali kapsamında 26-27 ve 28 Eylül’de Babylon’da gerçekleşecek. 

  Bunun dışında indie müziğin aykırı ismi Ariel Pink’s Haunted Graffiti, IDM’in Almanya çıkışlı mucitleri Mouse on Mars, İskoçya’dan post-punk ve shoegaze üstadları The Twilight Sad, geçen sezon Babylon’da muhteşem bir konser veren, farklı ses tonu ve performansıyla Chinawoman, Los Angeles’ın deck’ler başında harikalar yaratan çılgın çocuğu Gaslamp Killer, house, techno ve acid müziğe vokali ve duruşuyla bambaşka bir hava atan Nina Kraviz ve Japonya’dan IDM ve elektronika temsilcisi, canlı performansında davuluyla sınırları zorlayan Shigeto yeni sezonda Babylon’da performans gösterecek sanatçılardan bazıları.

  Yeni sezon konserlerinin limitli sayıdaki ön satış biletleri çok yakında Biletix üzerinden satışa çıkıyor!

  Kings of Convenience // 26-27-28 Eylül
  Shigeto // 29 Eylül
  Nina Kraviz // 26 Ekim
  The Twilight Sad // 1 Kasım
  Gaslamp Killer // 2 Kasım
  Mouse on Mars // 3 Kasım
  Ariel Pink’s Haunted Graffiti // 6 Aralık
  Chinawoman // 9-10 Ocak

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı