Gündem Haberleri

  Babydol skandalı

  Hürriyet Haber
  08.07.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  6 yıl önce yakalanınca ünlü müşterilerini açıklayıp Hollywood'u sarsan kadın satıcısı Heidi’den sonra rakibi Judy Gibson da yakalandı ve tehdit savurdu.

  ‘‘Babydol’’ lakaplı 41 yaşındaki randevu evi patroniçesi Jody Gibson, Los Angeles polisinin kendisini tutuklamasından sonra ‘‘Kimse cezaevinde yatarken boş duracağımı sanmasın. Hemen oturum bir kitap yazacağım. Babydol adını taşıyacak anı kitabımda müşterilerimin adlarını tek tek açıklayacağım. Kitabında aralarında ünlü oyuncuların, prodüktörlerin, sporcuların, üst düzey yöneticilerin bulunduğu müşterilerimin geniş bir listesi yeralacak’’ dedi.

  Sapıklılarını anlatacağım

  Jody Gibson, listede sadece isim vermekle yetinmeyeceğini, ünlü müşterilerinin seks saplantıları ve sapıklıklarını da detayları ile anlatacağını söyledi. ABD'nin dört bir yanına hatta Avrupa'ya dağılmış 40-50 kişilik bir fahişe şebekesinin başında olduğu bilinen Jody Gibson'un bu tehditleri, herkesi korkuttu. Ünlü kadın satıcısının müşterilerinin, odnu susturma yolu aradıkları bildiriliyor.

  Şarkıcı olamadı, mama oldu

  Ünlü müşterilerine gecesi 1000 dolardan başlayan hizmet sunan Jody Gibson, 7 yıl önce ‘‘Babydol’’ adıyla rock şarkıcısı olmak istemiş ancak istediği gibi ün yapamamıştı. ‘‘İyi kızlar cennete, kötü kızlar heryere gider’’ isimli şarkısı Babydol Jody'a istediği ünü getirmeyince, genç kadın kadın satıcılığına başladı. Ve bu alanda kısa zamanda çok başarıya ulaştı.

  Heidi yıkıp geçmişti

  6 yıl önce yakalanan madam Heidi Fleiss, Hollywood'u çok korkutmuştu. Çırılçıplak verdiği pozlarla da ün yapan Heidi, Jody'nin en büyük rakibi. Heidi de Jody gibi, çok ünlü müşterilerine gecesi bin dolar ve daha yukarı fiyatlarla, model benzeri kızlarla birinci sınıf hizmet sunuyordu.

  Ünlü müşterileri Heidi o zamanki müşterilerini sayarken en başta, ‘‘Hot Shots’’ filminin oyuncusu Chralie Sheen'in adını vermişti. Heidi, ‘‘Charlie Sheen arkadaşlarını benim kızlarımla ağırlamayı severdi’ demişti.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı