Gündem Haberleri

  Babamı annemle sevgilisi öldürdü

  Ramazan EĞRİ/DHA
  21.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Annesi ile sevgilisinin konuşmalarını duyan 15 yaşındaki çocuk, polise giderek üvey babası Orhan K.’yi ikisinin öldürdüğünü söyledi. Ormanlık alanda iple boğulmuş ve gömülmüş halde bulunan Orhan K. cinayetiyle ilgili anne, sevgili ve ağabeyi gözaltında.

  İSTANBUL Pendik’te lastik tamirciliği yapan Aslan B. (41), 5 yıl önce yanında çırak olarak çalışan S.K. (15) adlı çocuğun annesi Aynur K. (40) ile tanışarak arkadaş oldu. Bir fabrikada gece bekçiliği yapan eşi Orhan K.’den (46) sürekli şiddet gördüğünü söyleyen Aynur K., sevgilisi Aslan B. ile cinayet planı yaptı. Aslan B., 1 hafta önce, evden kaçan S.K.’yi arama bahanesiyle baba Orhan K.’yi Kartal’daki Aydos Ormanı’na götürdü.

  Arkadaşıyla boğdu

  Aslan B., burada bir arkadaşıyla birlikte Orhan K.’yi iple boğup öldürerek cesedi ormana gömdü. Olay, 15 yaşındaki S.K.’nin, annesi Aynur K. ile Aslan B.’nin konuşmalarını duymasıyla ortaya çıktı. Annesi ve sevgilisinin babasını öldürdüklerini öğrenen S.K., Pendik Asayiş Büro’ya giderek ihbarda bulundu. Anne Aynur K., sevgilisi Aslan B. ve sevgilisinin ağabeyi Ali B. gözaltına alındı. Orhan K.’nin cesedi, gömüldüğü yerden çıkarılarak Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Aslan B.’nin yanında bulunan arkadaşı aranıyor.

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı