Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Babalık engel tanımıyor

Engelli babanın çıktığı tekerlekli sandalye basketbol maçının devre arasında 8 aylık bebeğini biberonla beslemesi, babalığın engel tanımadığını gösterdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Birinci Ligi'nde Ordu Bedensel Engelliler Basketbol Takımı ile İstanbul Küçükçekmece Dostluk Engelliler Takımı arasında oynanan maçta Ordulu engelli sporcu Hakan Tekneci maça getirdiği 8 aylık kızı Nisa Nur'u mola ve devre aralarında ihmal etmeyerek biberonla karnını doyurmaya çalıştı.

Takımının 7 sırt numaralı oyuncusu Hakan Tekneci'nin maç içinde zaman zaman 8 aylık kızıyla ilgilenmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Maça getirdiği küçük kızı Nisa Nur'un karnını molalarda ve devre arasında doyurmaya çalışan baba Hakan Tekneci, takım arkadaşlarının ve taraftarların ilgi odağı oldu.

Maçın devre arasında kızını kucağına alarak ilgilenen Tekneci, biri 8 aylık diğeri 9 yaşında iki kızının olduğunu söyledi.

Maça iki kızıyla birlikte geldiğini belirten Tekneci, “Bugün maça eşim Havva gelemedi. Ben de iki kızımı alarak maça geldim. Ancak 9 yaşındaki kızım 8 aylık bebeğimle fazla ilgilemediği için iş bana düştü. Ben de maçın devre ve mola aralarında kızımın bir nevi ihtiyacını gördüm. Onun karnını doyurdum, tribünden gelen seslerden dolayı ağlamaması için de yakından ilgilendim. Ailem benim için her şey demek. Onların gücü ve moraliyle sahaya çıkıp maçımı oynuyorum. Her şey onlar için. Onları çok seviyorum” dedi.

Bir markette çalıştığını belirten Tekneci, evde de çocuklarıyla yakından ilgilendiğini ve kızlarını ihmal etmediğini söyledi.

Minik Nisa Nur takıma da moral verirken, takım sahadan galip ayrılmanın sevincini yaşadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler