KIRKLARELİ HABERLERİ

Babaeski MYO’da ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’

IHA
26.11.2015 - 16:20 |Son Güncelleme :

BABAESKİ MYO'DA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

IHA

Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulu’nda ’Uygulama Girişimcilik Eğitimi’ düzenlendi.
İŞKUR, KOSGEB, Kırklareli İl Müdürlükleri ve Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğinde gerçekleşen ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ programı Babaeski Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirildi. Kırklareli Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Bahtiyar Dursun ve ve Doç. Dr. Rengin Ak tarafından iki ayrı gruba yönelik verilen ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne 50 girişimci kursiyer katıldı.
Kursiyerlere Avrupa KOBİ haftası ile ilgili bilgiler veren Kırklareli KOSGEB İl Müdürü Mahmut Özkaya, kendi işlerini kurmak amacıyla girişimcilik kursuna katılan Babaeskili girişimci kursiyerlerin deneyimli akademisyenlerden aldıkları eğitimle bu yoldaki ilk adımlarını sağlam biçimde attıklarını söyledi. Müdür Özkaya, Babaeski’de düzenlenen eğitim programının Avrupa KOBİ Haftasına denk gelmesinin de hoş bir tesadüf olduğunu anımsatarak iş kurma süreçlerinde girişimci adaylarına başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Babaeski MYO’da ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Kasım 2015 tarihinde saat 16 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Babaeski MYO’da ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ haberi güncellenecektir.

KIRKLARELİ NAMAZ VAKİTLERİ

20 Ekim 2019, Pazar
 • İmsak
  05:56
 • Güneş
  07:21
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  16:00
 • Akşam
  18:31
 • Yatsı
  19:51
Sayfa Başı