Ege Haberleri

EGE

  Baba'dan tarihi rest

  Hürriyet Haber
  21.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 20.11.2009 - 23:28

  Teknik direktörlük görevine Ümit Turmuş’un getirilmesine karşı çıkan bazı taraftarların internet sitelerinde başlattığı yönetim aleyhtarı kampanyaya tepki gösteren Selçuk Yaşar, “Kaf-Sin-Kaf’a 52 yılımı verdim. Böyle giderse kulüpten istifa ederim” dedi.

  ÜZÜNTÜYLE İZLİYORUM

  Karşıyaka’da görevden alınan Reha Kapsal’ın yerine teknik direktörlük görevine Ümit Turmuş’un getirilmesine karşı çıkan bazı taraftar gruplarının internet sitelerinde teknik heyet ve yönetim aleyhine başlattığı kampanya Onursal Başkan Selçuk Yaşar’ı kızdırdı. Gelişmeleri üzüntüyle izlediğini belirten Yaşar yaptığı yazılı açıklamada, “Kaf-Sin-Kaf’a 52 yılımı verdim. Ancak üzücü gelişmelerin devam etmesi halinde tarihi bir karar alarak gönül verdiğim kulübümüzden istifa etmeyi düşünüyorum” ifadesini kullandı.

  BEŞ MAÇ CEZA OLMASAYDI

  Başkan Akif Ersezgin’in sadece 60 kişinin katıldığı bir kongrede ve hiç kimsenin göreve talip olmadığı bir dönemde özveri göstererek sorumluluk üstlendiğini hatırlatan Selçuk Yaşar şöyle dedi: “Bugün internet sitelerinde yapılan imzasız açıklamalarla KSK’yi yıpratanlar o gün neredeydi? Eğer geçen sene bir grup Ankara’da sahaya atlamasaydı, takımımız 5 maç ceza almayacaktı. O üzücü gelişmeler yaşanmamış olsaydı ne puanlar yitirilir ne de antrenör değişimi yaşanırdı. Bu gerçeği kimse unutmasın.”

  CAMİAYA BİRLİK ÇAĞRISI

  Camiaya birlik-beraberlik çağrısında bulunan Yaşar şu mesajları verdi: “Bütün camiaya, eski başkanlara sesleniyorum: Gün birlik ve beraberlik günüdür. Sporda kazanmak kadar kaybetmek de var. Esas olan saha içinde ve dışında KSK’nin 100 yıllık tarihine yaraşır bir olgunluk sergilemektir. Taraftarlarımıza da sesleniyorum. Pazar günü yüreklerinizdeki Kaf Sin Kaf aşkıyla, netice ne olursa olsun takımımızı yılmadan destekleyin. Şunu da unutmayın, sorunların görüşüleceği yegane zemin kongredir.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı